piątek, 15 lutego 2013

Friday, tomorrow weekend! :]

Dobry wieczór! 
Wpadam na krótko, ponieważ lektura czeka. Na poniedziałek. Szatan z siódmej klasy. Ile przeczytałam? Cztery rozdziały. hyhyhy. Nie dobrze! No, ale następna lektura to 'Ania z Zielonego Wzgórza', a ja tą książkę bardzo lubię. No i mam nadzieję, że z następną lekturą pójdzie jak z płatka. omg Nie mam o czym pisać. Nie? Czyżby? Dzisiaj nic, a nic się nie działo. Szkoda. Ta monotonia mnie wykańcza. Codziennie to samo. Dzień w dzień. Wszystko takie same. monotonia o matko! Dzisiaj skończyłam po pięciu lekcjach. No spoko. Od przyszłego tygodnia zmiana planu lekcji. nieeee Pewnie na gorsze, grr. Nic nie dostałam, nic nie stworzyłam, nothing. Kończę, bo lektura sama się nie przeczyta, wielka szkoda.. Piszcie w komentarzach pomysły na tematyczne posty, bo nie bardzo mam o czym pisać, bo wiecie, monotonia! Szczerze to ten tydzień minął dziwnie szybko. Każdy dzień. Cały tydzień!
całuski, Julia 


POMYSŁY NA TEMATYCZNE POSTY W KOMENTARZACH.
JAK WAM MINĄŁ TEN TYDZIEŃ?

4 komentarze:

 1. ten tydzień minął mi starsznie szybko nie myslałam ze tak to zleci ale to nawet dobrze bo zbliżamy sie do wiosny,no wiesz co do pomysłów to trochę ich mam wiec jak chcesz to zajrzyj u mnie na blogu w którymś poście były pomysły ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Ci dobrze, po pięciu lekcjach? Ja siedzę po 7!
  Monotonia jest wykańczająca.
  Może spróbuj napisać coś o swoich ulubionych piosenkach, muzyce.
  Zapraszam do mnie unusual-my-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie lubiłam tej lektury ^^ w ogóle ich nie lubię

  OdpowiedzUsuń
 4. jeśli jesteś chuda to :Dlaczego jestem taka chuda ?,Pies to nie zabawka? , Czy malowanie u podstawówce jest normalna ? , Kolonia, tak czy nie? , Hejty !! obserwuję i zapraszam:
  http://wero-vera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe komentarze, zachęcają mnie do dalszego blogowania. ♥
W miarę możliwości odwdzięczam się za komentarze. ♥