czwartek, 10 stycznia 2013

CO Z FILMIKAMI, NIEOBECNOOOŚĆ, ANONIM, PRÓBNY TEST..

Cześć. 
Bardzo przepraszam za moją nieobecność. Wynika ona z.. Sama nie wiem z czego. Z mojej niechęci do bloga i lenia. Przede wszystkim LENIA!! Nie martwcie się. Na bieżąco czytałam Wasze blogi!!

DO ANONIMA, KTÓRY TWORZY PIĘKNE (-.-) KOMENTARZE:

Yyyy.. Ogarnij się. Skoro nie podoba Ci się to co tworzę, to nie musisz komentować każdego posta. Nie musisz nawet wchodzić na mojego bloga. Nikt Cię nie zmusza! Lecz ty, chcesz czytać. Dlatego wchodzisz. A, że coś jest nie po twojej myśli hejtujesz, debilu. A na koniec.. Z anonima się nie ciśnie, bo nie wypada. Boisz się pokazać kim jesteś? -.- Chcesz zabłysnąć? To Ci nie wychodzi. Żegnam!

Robię zatwierdzanie komentarzy (moderowanie). No, przepraszam, ale mnie to już denerwuje! :(

Szybko i bez zbędnych szczegółów.. To tak.. ♥ Test z historii wyszedł marniej niż się spodziewałam. ;/ Napisałam jedno zadanie. Rozpłakałam się i pani porwała test i powiedziała, żebym przyszła za tydzień w poniedziałek..  Uff.. ^.^ Ale ja nie lubię historii! To zło! ;( Wycieczka we wtorek była nawet, nawet, ale po wycieczce były lekcje -.- To były "Legendy polskie". Byliśmy w teatrze w Wołominie.  Ech.. Co by tu jeszcze..  Bardzo przepraszam za moją nieobecność. Nie miałam chęci na nic. Szaro za oknem. Ciągle testy, kartkówki, no sami wiecie.. Przepraszam. ♥ Mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy. Biorę się za siebie no i obiecuję.  Co do filmików.. Wątpię, że będę je dalej nagrywać.. ._. Przepraszam!!  Znaczy filmiki będę nagrywać, lecz nie będę wstawiać na bloga. :) Będą one przesyłane do osób, które zgłoszą się pod tym postem, w komentarzu (po prostu w komentarzu napisz swój adres e-mail).  Dzisiaj był test szóstoklasisty. Próbny!! ._. Tak się stresowałam od wczoraj. A dzisiaj, odkąd wstałam z łóżka bolał mnie brzuch. Stres! :( Było mi aż niedobrze. Ale jak usiadłam w ławce i dostałam test, brzuch prawie wcale mnie nie bolał!! ;)  Nie licząc matmy, myślę, że nie poszło mi nie najgorzej.  Mam taką nadzieję.  Zresztą. To tylko próbny! *.* Na szczęście. Wszystkim, którzy pisali życzę szczęścia.  Dobra, dzisiaj to było tak bez szczegółowo. No i jutro napiszę posta. Jakiegoś.  Obietnica!! ;** Nie będę już wnikała w starsze dni, ale o Sylwestrze i Urodzinach jeszcze napiszę.  A reszta jest przeszłością. ^^ Dzisiaj straszna plucha. ;/ Jak wróciłam ze szkoły miałam dosłownie, całe mokre skarpetki i buty. I z psem wyszłam w trampkach. xd Dzisiaj była dyskoteka, ale nie poszłam, bo Kora jest chora, a bez niej to nie to samo. A na dodatek zaczęła mi się faza "bóli głowy" - cały czas, kilka razy dziennie boli mnie głowa!! Okej, to.. 
xoxo, Lucy 
PS. W planach mam nagrać TAG: 15 dziwnych pytań. :3 Ale dopiero w przyszłym tygodniu.
(Zmienił się troszkę wygląd bloga. Ale jak będę miała więcej czasu zmieni się jeszcze bardziej, bo nagłówek jest świąteczny i w ogóle! ♥ Co do zamówień na nagłówki była przerwa, ale może dlatego, że przesłałam pierwszej osobie, a ona go nie wstawiła na bloga i się trochę załamałam. ;/Ale obiecuję, że zrobię w najbliższym czasie.. Chyba teraz dla Syjki♥ Tak mi się bynajmniej wydaje. Okej.. ♥ To ja Was zostawiam z jakimiś, starymi zdjęciami)
"Dzień dobry historio" - no z tobą historio nie taki dobry.


Rico ;**