czwartek, 14 marca 2013

10 rzeczy które mnie irytują czyli nudzę się.

IRYTUJĄ MNIE/IRYTUJE MNIE:
1. .. ludzie, którzy wiedzą wszystko o wszystkim.
Często spotykamy ludzi, którzy mówią o rzeczach, o których nie mają pojęcia. Wkurzające, nie? Wiesz wiele na dany temat, czytasz i w ogóle.. Nagle wpieprza Ci się osoba, która się z Tobą kłóci, że nie masz racji. A na prawdę ją masz. Mega wkurzające!

2. .. ludzie, którzy krytykują kogoś, bo.
No właśnie, bo? Bo mają inny gust niż ta osoba. Bo ta osoba jest lepsza, ładniejsza, sławniejsza. W sumie tu już nie da się nazwać tego krytyką, to.. Po prostu hejtowanie! Na przykład weźmy Justina Biebera, dużo osób go 'krytykowało', bo miał głos jak dziewczynka, bo miał grzywkę.. Yyy, lols. Teraz też go hejtują mimo, iż on się zmienił. Przeszedł mutację, zmienił wygląd. Zazdrość, po prostu.

3. .. osoby, które są sławne.
Te sławne osóbki uważają się za najlepsze, nie mówię, że wszystkie, ale sporo. Dla nich wszyscy są gorsi, słabsi, nie warci złamanego centa. To jest już psychiczne. Sodówa, no po prostu.

4. .. gdy posmaruję się kremem.
Gdy jestem już po myciu i nasmaruję się kremem cała się lepię. Wszystko się do mnie lepi. Piżama, pościel, łóżko (xd). To bardzo wkurzające.

5. .. osoby uważające się za najlepsze.
Takie osóbki najłatwiej zauważyć w szkołach. Są tam podziały mniej więcej na dwie grupy. Kujony i elita. Elita jest zawsze najlepsza, słabo się uczy, wszystko jej wisi. Kujony odwrotnie nie pyskują do nauczycielek, uczą się dobrze. Elita gardzi wszystkimi z poza ich grupy. Prawie zawsze tak jest.

6. .. istniejące plotki, które są fałszywe.
Elita rozpuszcza nieprawdziwe plotki, by zgnębić słabszych. Wtedy zazwyczaj plota leci po całej szkole. I nikt już nie wierzy w twoje przyrzekania, że to kłamstwo. A Ty jesteś upokorzony na całą szkołę.

7. .. gdy w chwilach, kiedy chcę być sama, wszyscy mają do mnie sprawy.
Często tak jest, że chcemy porozmyślać, odpocząć, zamknąć się w swoim pokoju. I właśnie wtedy przychodzą rodzice do pokoju i mają do nas sto spraw. Jesteśmy wtedy źli i agresywni, więc zazwyczaj dostajemy ochrzan.

8. .. gdy piszę długiego sms-a.
Często w sms-ach się rozpisuję. A osoba z drugiej strony odpisuje po prostu 'aha' lub 'ok'. To jest mega wkurzające, bo Ty się starasz, a ktoś odpisuje jednym słowem.

9. .. gdy zaczynam wspominać dobre chwile.
Zaczynam wspominać miłe chwile. Mówię o wszystkim bliskiej osobie, a ona zaczyna mówić o tych najgorszych. Lub w ogóle o czymś nie na temat. Daje do zrozumienia, że nie ma zamiaru mnie słuchać.

10. .. gdy odpowiadam przy klasie.
Nauczyciele biorą do tablicy i każą ci coś zrobić, odpowiedzieć. Najgorzej jeżeli nic nie umiesz. A nawet jeśli umiesz to nie dajesz rady powiedzieć, bo wszyscy się na ciebie patrzą. Wlepiają wzrok co powiedz, trzymając kciuki, żeby nie być spytanym.
+ blogi które polecam: