piątek, 22 marca 2013

Spring everywhere? Yyy, nope. -,-

Hei. ♥ Wczorajszy dzień był do dupy, ale bez większych szczegółów. Piszę tego posta trzeci raz, bo wszystkie były cholernie długie. Właśnie, wczoraj był pierwszy dzień wiosny *bo nikt kurwa kurde nie wie*. Piękną mam wiosnę: śnieg, śnieg, jeszcze więcej śniegu. Przez cały dzień padał śnieg! :c Zaczęłam dzień (wczorajszy) konkursem z ortografii [nie powiem, łatwy był]. Potem godzina czekania, bo mieliśmy na trzecią lekcję. Następnie okropna siatkówka, oberwałam w oko. ;_; Ale nic mi nie jest. Potem 15 minut Top Model (takiego szkolnego), a później przez trzy lekcje Mam Talent (szkolne). Występowały beztalencia, ogłuchłam, zwariowałam. To tak w skrócie. Tak minął mi dzień wagarowicza. Właściwie mogłam nie iść, bo i tak nie była sprawdzana lista obecności. Ledwo wróciłam do domu, nogi miałam z waty, bo się odzwyczaiłam do tak długiego chodzenia. :c Byłam głodna, miałam ochotę na tosty, ale nie było chleba tostowego, więc ostatecznie poszły zapiekanki. Spacer z psem. Nauka historii i anglika. I tak minął mi ten dzień. Słabiutko. ;_; A dodatkowo większość postów zatytułowana 'Hello Spring'. -,-'
 Zapewne nikt tego nie czyta, ale trudno się mówi. Dzisiaj taka sama dupa. Zaczęty dzień testem z anglika, odpytywaniem na historii (buu, ale nic nie dostałam), nicnierobieniem na plastyce, oberwaniem piłką w twarz na siatkówce, omawianiem lektury na polskim. Co jeszcze przyniesie mi ten dzień? Właściwie myślałam, żeby odrobić dzisiaj lekcje, a weekend poświęcić na historię, ale nie wiem czy to wypali. Bo niedługo na drogę krzyżową. A w wieczornych planach mam dobry film, może skuszę się wreszcie na So undercover. Zobaczymy, ale już od dawna chcę go obejrzeć, jednak zawsze brakuje mi czasu.
Post wyszedł i tak długi, ale cóż. Wytrwali i szczerzy przeczytają. Nieuczciwi skomentują tylko. Nie akceptuję pod tym postem komentarzy niedotyczących posta lub zawierających jedno słowo! Tak, już mnie to wkurza. Tak oto rozpoczynam sobie weekend. Może zrobię coś pożytecznego, nie wiem. Być może.. A na razie się z Wami żegnam.
3majcie się, Julia 
PS. Być może na weekend zaplanuję tematyczny.. :3