wtorek, 26 marca 2013

Ask me ♥, czyli nie możesz wszystkiego czytać leniu? Czytaj na czerwono! :c

Hei.  Dzisiaj piszę krótko, ponieważ mam sporo nauki. Wiem, że jutro ostatni dzień szkoły przed feriami świątecznymi, ale pani od historii jest taka mądra. -,- Muszę wkuwać historię. Na razie wiele nie umiem, a to już jutro. Uczę się o I Wojnie Światowej. Fakt, tylko jeden temat, ale historia nigdy nie wejdzie mi do głowy. W ogóle historia jest do dupy. Ale do rzeczy. Nic się nie wydarzyło przez te kilka dni, przez które nie pisałam (bo w niedziele był zaplanowany wcześniej). W sobotę kupiłam dwie bluzy, bluzkę. Wypożyczyłam dwie książki 'Powiedziałabym, że Cię kocham ale..' oraz 'Pretty Little Liars' [pierwszą część].
W niedzielę byłam w kościele z palmą, potem się uczyłam i odrabiałam lekcje. Wczoraj nic ciekawego. Dalej się uczyłam historii, odrabiałam lekcje, uczyłam się do dzisiejszego testu z przyrody (pani jest taka mądra, że dała mi 'aż' jedno popołudnie nauki), męczyłam się w szkole.. A dzisiaj byłam w szkole, z psem, zjadłam tosty, a teraz czas na posta. Później nauka i lekcje. MONOTONIA! Mieliśmy w poniedziałek zastępstwo z Panią Papieros (nie ogarniecie o co chodzi, bo to długa historia xD).
Właściwie, tego posta stworzyłam z myślą o tym, byście zadawali pytania. Zadawajcie pytania na asku (lewy boczny pasek!), na maila: julaziol@wp.pl oraz w komentarzach oczywiście. Jak zadajecie pytanie, przed pytaniem postaw to: [P]. Wtedy nie odpowiem w mailu czy na asku, czy w komentarzu, tylko zrobię oddzielnego posta, więc mam nadzieję, że pytań trochę będzie.  Mam nadzieję!!!
To na dzisiaj tyle. Lecę dalej wkuwać historię.. ;_; Życzcie powodzenia. 
całuski, Julia 
sandruskaaaaaa.blogspot.com
lajka-lajkaa.blogspot.com

Piosenka, której słucham w kółko i mi się nie nudzi.