niedziela, 10 marca 2013

Zazdrość czyli co w nas bulgocze.

Hei. ♥ Często czujemy nienawiść do drugiej osoby, tylko dlatego, że jej zazdrościmy. Są różne rodzaje zazdrości (przynajmniej według mnie). Zazdrość, tak często to czujemy, nie?Wiele blogerek zazdrości Łucji urody, popularności. Wszystkiego! Właśnie to jest pierwszy typ zazdrości. Bo zazdrościmy Łucji, ale nadal czytamy jej bloga, oglądamy filmiki, które tworzy..
Jest też zazdrość, w której czytamy daną osobę i zazdrościmy jej, bo ma takie, a nie inne życie. I wtedy zaczynają się hejty! Czytamy tą osobę coraz dłużej, więcej, by poznać jej wady, słabości. Zaczynamy zazdrościć wszystkiego. Że np. jest czyjąś fanką. Według mnie to żałosne i beznadziejne. Coraz więcej hejtów!! I jeszcze!! A osoba hejtowana, nawet nie wie co nam zrobiła, za co ją hejtujemy..
Jest również zazdrość o.. buty? (>.<) Tak! Chyba każdy już wie, że 'ci najfajniejsi' noszą Converse i Vans. Oni uważają się za jakiś super mega fajnych (nie wszyscy!!!). I my wtedy zazdrościmy. Wiem, głupio brzmi 'zazdrość o buty'. Ale cóż, taka prawda. A czy jakaś gwiazdka i napis 'All Stars' nie zrobi z nas lepszych ludzi!
całusy, Julia 
A WY JAKĄ MACIE OPINIĘ NA TEMAT ZAZDROŚCI? A MOŻE SAMI KOMUŚ ZAZDROŚCICIE? :)
+
Piosenka przy której powstał post:
+ blogi które polecam: