poniedziałek, 28 stycznia 2013

RECENZJA FILMU "LOL".

Cześć. 
Zapewne śmigam teraz po stoku na nartach. 
Jest to post zaplanowany!
Będzie tu recenzja filmu, który obejrzałam już 5 razy. :)
Oglądałam go tutaj

(WEDŁUG PIERWSZEGO ŹRÓDŁA):
"Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Lolę (Miley Cyrus) zostawia chłopak. Nie tracąc czasu, dziewczyna angażuje się w związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola zaczyna mieć coraz większe problemy, eksperymentuje z narkotykami, pociąga ją seks, jednocześnie nie może porozumieć się z samotnie wychowującą ją matką, Anne (Demi Moore)."

(WEDŁUG DRUGIEGO ŹRÓDŁA):
"Film opowiada o 15-letniej Loli, która roztaje się ze swoim chłopakiem. Pe zerwaniu z Chadem, Lola zaczyna spędzać coraz więcej czasu ze swoim przyjacielem Kaylem i wkrótce zakochują się w sobie.  Lola zaczyna mieć problemy z używkami i często kłóci się z matką."

MOJE ODCZUCIA:
Film jest świetny. Opowiada o Loli (tzw. Lol), którą wraz z rozpoczęciem roku rzuca chłopak. Dziewczyna nie traci czasu i angażuje się w związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola ma coraz większe problemy. Słabiej się uczy, eksperymentuje z narkotykami, jednocześnie nie może porozumieć się ze swoją mamą. Pewnego dnia mama Loli znajduje pamiętnik córki. Gdy dziewczyna dowiaduje się o tym zamieszkuje u taty. Po jakimś czasie dziewczyna powraca do mamy. Wszystko kończy się dobrze. 

Film oceniam na 10/10 punktów. 

Właściwie, nie wiem, co przyczyniło się do tego, że obejrzałam film. Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. ♥ Film jest ciekawy, mimo, że nie przepadam za Miley Cyrus, ale ona świetnie gra swoją rolę. Jeżeli chodzi o sam pomysł na film, to nie jest nic nowego. Zbuntowana nastolatka z problemami, pierwsza miłość. Standardowy schemat! Ale muszę przyznać, że ten film przyjemnie mi się oglądało i będę go miło wspominać. ♥ Pewnie obejżę go jeszcze nie raz. 

Polecam szczerze ten film! Jest świetnym sposobem na zabicie nudy lub wyrwanie się z realnego świata! :)

xoxo, Julia 
Na końcu wstawię zdjęcia, gify z tego filmu.